KLUB FITNESS I SIŁOWNIA

Klub Fitness ROSFIT znajduje się piętrze hali sportowej Rokietnickiego Ośrodka Sportu. Klub oferuje: salę fitness do zajęć grupowych (aerobik, spinning), strefę cardio z bieżniami i eliptykami oraz maszynami siłowymi, a także siłownię ze strefą wolnych ciężarów i strefą funkcjonalną.
www.rosfit.pl

SEKCJA KAJAKI

60 min

UKS BŁYSKAWICA

 

TRENERZY:

Małgorzata Wardowicz, Dawid Wardowicz

KONTAKT:

tel. 502 622 325

TRENINGI:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, sobota

SEKCJA KARATE

60 min

UKS BŁYSKAWICA

 

TRENERZY:
Jarosław Kuc, Bartosz Protasewicz

KONTAKT:

tel. 607 603 535

TRENINGI:

poniedziałek, środa, piątek

JUDO

60 min

 

TRENER:

Agnieszka Abrahamczyk

KONTAKT:

tel. 785 82 82 82

TRENINGI:

poniedziałek, 16:00-17:00

KICKBOXING

60 min

 

TRENER:

Krzysztof Nowicki

KONTAKT:

tel. 506 445 714

TRENINGI:

poniedziałek, środa 19:00-20:00

LECH POZNAŃ FOOTBALL ACADEMY Grupa 2008 i młodsi

60 min

TRENERZY:

Przemysław Barabasz, Błażej Marciniak

KONTAKT:

tel. 508 105 832

TRENINGI:

poniedziałek, środa, 16:00-17:00

LECH POZNAŃ FOOTBALL ACADEMY Grupa 2005 i młodsi

60 min

TRENERZY:

Przemysław Barabasz, Błażej Marciniak

KONTAKT:

tel. 508 105 832

TRENINGI:

poniedziałek, środa, 16:30-18:00

AKADEMIA REISSA Grupa 2009 i młodsi

60 min

TRENERZY:

 

KONTAKT:

 

TRENINGI:

poniedziałek, środa, 17:00

AKADEMIA REISSA Grupa 2007 i 2008

60 min

TRENERZY:

 

KONTAKT:

 

TRENINGI:

poniedziałek, środa, 18:00

Brazylijskie Jiu Jitsu BARRACUDA

60 min

Brazylijskie Jiu Jitsu

Trenerzy Jakub Słuszczak, Kamil Kalida

kontakt 504 297 263

BARRACUDA (dorośli)

Treningi – poniedziałki – 17.45, środy – 18.45, Piątki – 17.45

BARRACUDA KIDS

Dzieci 5-9 lat – poniedziałki -16.45, środy –  16.45

Dzieci 10-15 lat – środy – 17.45, piątki – 16.45

SEKCJA PIŁKI SIATKOWEJ UKS LIDER ROKIETNICA

60 min

Trenerzy: Piotr Paupa, Dorota Szyszka, Bartłomiej Synowiec

Kontakt: https://fb.me/uksliderrokietnica

Treningi:

poniedziałek:  16.oo – 18.oo Młodziczka (2003-2005)

16.oo – 17.oo Grupa zaawansowana kl IV – VI

wtorek:             16.oo – 16.45 Grupa początkująca kl II – III, sala SP Rokietnica

16.45 – 18.15 Grupa początkująca kl IV – VI, sala SP Rokietnica

środa:               16.oo – 17.30 Grupa zaawansowana kl IV – VI

czwartek:         16.30 – 17.15 Grupa początkująca kl II – III

17.15 – 18.45 Grupa początkująca kl IV  – VI

16.oo – 18.oo Młodziczka